obchodní zastoupení, montáž, rekonstrukce a stavby domů

Garážová vrata

Sekvenční garážová vrata Vám pomohou doladit vzhled domu i garáže podle Vašich představ. Vrata na pohon se otevírají svisle nahoru, získáte tak místo v garáži i před ní a máte celá vjezd volný. Sekvenční garážová vrata padnou vždy, nezáleží na tvaru otvoru do garáže, proto jsou vhodné i pro dodatečnou modernizaci. Jejich kvalitní konstrukce i povrchová úprava zajišťuje vysokou provozní užitnost a dlouhou životnost.

STANDARD

Určeno pro minimální světlou výšku 30 cm. Vyrobeno z izolovaného vrata1pěnou panelu (4cm). Panely brány jsou chráněny protihlukovou vrstvou. Vrata jsou vybavena torzními pružinami připravených pro 15 tisíc cyklů.

LHR170

Určeno pro minimální světlou výšku 17 cm. Vyrobeno z izolovaného pěnou panelu (4cm). Panely brány jsou chráněny protihlukovou vrstvou. Vrata jsou vybavena torzními pružinami připravených pro 15 tisíc cyklů.

RES70

Určeno pro minimální světlou výšku 7 cm. Vyrobeno z izolovaného pěnou panelu (4cm). Panely brány jsou chráněny protihlukovou vrstvou. Vrata jsou vybavena torzními pružinami připravených pro 15 tisíc cyklů.